Meniu Uždaryti

Bankroto administravimas

Profesionaliai administruojame juridinių ir fizinių asmenų bankrotą.

Įmonei turint finansinių sunkumų, didelių įsipareigojimų, dirbant nuostolingai ir balansuojant ant bankroto ribos, siūlome nelaukti ir patiems įmonės savininkams ar vadovui inicijuoti bankroto procesą ne teismo tvarka. Šiuo atveju paprastesnė ir operatyvesnė bankroto inicijavimo procedūra, kadangi nereikia kreiptis į teismą, o taip pat ir pats bankroto procedūrų vykdymas be teismo įsikišimo kur kas operatyvesnis lyginant su bankroto procesu teismo tvarka. Be to, konkretų bankroto administratorių išrenka kreditorių susirinkimas, išvengiama abejotino objektyvumo „ruletės“ principo.

Esant akivaizdžiam įmonės nemokumui mes teikiame kvalifikuotą teisinę pagalbą ir padedame bankrutuojančioms įmonėms visame bankroto procese – nuo bankroto bylos iškėlimo teisme iki įmonės pabaigos.

Teikiame teisinę pagalbą bankrutuojančios įmonės kreditoriams ir kitiems suinteresuotiems asmenims įmonių bankroto procese teisme ar vykdant bankroto procedūras ne teismo tvarka, atstovaujame suinteresuotus asmenis kreditorių susirinkimuose ir komitetuose.

Vykdome fizinių asmenų bankroto administravimą. Teikiame teisines konsultacijas fiziniams asmenims negalint įvykdyti finansinių įsipareigojimų kreditoriams. Profesionaliai parengiame dokumentus fizinio asmens bankroto procesui inicijuoti ir kreiptis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo.

Daugelis žmonių į bankrotą žiūri kaip į pralaimėjimą, tačiau galime Jus patikinti, bankrutuoti yra normalu. Bankrotas yra vienintelis būdas, kaip atsikratyti beviltiškų skolų. Tam tikrais atvejais bankrotas yra vienintelis būdas fiziniam asmeniui atkurti mokumą ir pradėti gyvenimą iš naujo. Bankrotas – tai ne gyvenimo pabaiga. Donaldas Trumpas – vienas turtingiausių žmonių pasaulyje – 2009 m. buvo priverstas skelbti prabangių lošimo namų bankrotą. Ray‘us Krocas – „McDonalds“ verslo plėtotojas – kai jo popierinių puodelių, nekilnojamo turto ir plakiklių kokteiliams verslai bankrutavo, sugalvojo naują prekybos ir verslo būdą. 50 metų vyras ėmėsi įgyvendinti naują idėją, nes matė perspektyvą ir niekad nenuleido rankų. Netrukus iš „McDonalds“ frančizių jis susikrovė milijonus. Henris Fordas taip pat prieš tapdamas milijonieriumi ir sėkmingu verslininku prieš tai patyrė du bankrotus. Pirmąjį automobilį jis pardavė, kai jo trečiosios bendrovės sąskaitoje buvo tik kiek daugiau nei 200 dolerių.

lt Lietuvių kalba
X