Meniu Uždaryti

Skolų išieškojimas

Vykdome profesionalų ir efektyvų skolų išieškojimą iš fizinių ir juridinių asmenų.

Vykdome įvairius (ikiteisminio, teisminio ir poteisminio) skolų išieškojimo būdus, kurių taikymas priklauso nuo konkrečios situacijos (kiekvienas skolininkas yra unikalus).

Skolų išieškojimo praktika rodo, jog daugumą skolų galima išieškoti be teismo įsikišimo, tiesiog profesionalo vykdomo efektyvaus bendravimo ir kompromiso su skolininku keliu. Ikiteisminio išieškojimo atveju stengiamės rasti abiem pusėms palankų sprendimą: suderinami skolos grąžinimo terminai, pasirašomas skolos mokėjimo dalimis grafikas ir (ar) vekselis. Ikiteisminio išieškojimo metu prižiūrime skolininko įsipareigojimų vykdymą iki pilno atsiskaitymo, o taip pat, esant reikalui, teikiame rekomendacijas dėl tolesnės skolos išieškojimo eigos.

Tačiau kartais nutinka taip, jog skolų nepavyksta išieškoti ikiteismine tvarka. Tuomet mes paruošiame visus reikalingus dokumentus teismui: parengiame ir pateikiame atitinkamam teismui pareiškimą dėl teismo įsakymo išdavimo, ieškinį dokumentinio proceso ar įprastine ginčo teisenos tvarka. Taip pat  atstovaujame kliento interesams teisme, stebime teismo įsakymų ir(ar) sprendimų įsigaliojimo terminus bei atsiimame teismo išduotus vykdomuosius dokumentus, kuriuos operatyviai perduodame atitinkamos teritorijos antstoliams vykdymui.

Kadangi dirbame tik už sėkmės procento mokestį, netaikydami jokių papildomų administracinių išlaidų, esame suinteresuoti pasiekti kuo efektyvesnį rezultatą per trumpiausią laiką.

Mes suvokiame Jūsų gerų verslo santykių su partneriais tęstinumo aktualumą, todėl kiekvienu konkrečiu atveju išrinksime Jums naudingiausią skolų išieškojimo būdą.

lt Lietuvių kalba
X